Zpátky do akce!

 

 

 

 

 

 

Podle přísloví „štěstí přeje připraveným“ se řídí nejeden trenér, když dělá, co může, aby svého koně připravil po fyzické stránce na jakoukoli soutěž. Ptáte se, jak můžeme koni pomoci nabrat sílu, obratnost a rychlost, kterou bude potřebovat při každé soutěži, my?

Pak pro Vás máme jednoduchou odpověď. Je potřeba zajistit koni dostatečný přísun potřebných živin a vitamínů. S nadcházejícím jarem je vhodné postupně optimalizovat tvorbu antioxidantů a hemoglobinu, což zajistí především dostatečná zásoba vitamínu B a železa.

Ať už se jedná o užívání suplementů nebo fyzický trénink, výsledky samozřejmě nejde očekávat do druhého dne. Jako u všech činností s koňmi je potřeba dát jim čas, aby zvýšili svůj potenciál na maximální úroveň.

S pomocí našich TRM přípravkům Vám zajistíme, že jakýkoli případný loňský neúspěch bude vykompenzován letošní důkladnou přípravou. Dovolte nám proto doporučit kombinaci přípravků KURASYN 360X a IRONXCELL! Jak Vám pomohou?

KURASYN 360X
Jedná se o účinný antioxidant, který díky bioaktivnímu kurkuminu pomáhá k zotavení po náročném tréninku a k odstranění toxických látek, které jsou výsledkem odumírání některých buněk v průběhu tréninku.
Zároveň je to zdroj kyseliny hyaluronové, která je nedílnou součástí správné viskozity synoviální tekutiny, což pomáhá správné regeneraci a funkčnosti kloubů a celkově zjednodušuje pohyb zvířete.

IRONXCELL
Zásoba optimálního množství železa, které potřebuje tělo koně při vysoké tréninkové zátěži.
Kombinace železa a B-komplexu maximalizuje energii získanou z buněčného dýchání.
Obě účinné látky jsou v chelátové formě, takže jejich vstřebávání je mnohem účinnější.
Zdroj B-komplexu; kůň, který prochází intenzivním tréninkem a jeho krmení zahrnuje vysoký obsah vlákniny, může trpět nedostatkem vitamínu B. Vysoký obsah vlákniny způsobuje změnu pH v tlustém střevě a tím dochází ke smrti bakterií, které jsou zodpovědné za jeho tvorbu. Proto je velmi důležité zajistit koni dostatečnou zásobu tohoto vitamínu.