TRM FURINAID PLUS 200 ml

Novinka
Značka: TRM
599 Kč 521 Kč bez DPH
Objednáno

Pomoc při problémech s močovými cestami koček.

  • Rychlá a účinná úleva.
  • Řešení kočičí idiopatické cystitidy.
  • Nejvyšší kvalita a čistota produktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kočičí idiopatická cystitida (FIC) je nejčastější ze všech FLUTD (Feline Lower Urinary Tract Disease) onemocnění představují 65 % postižených koček.

FIC je výsledkem mnoha interakcí mezi jednotlivými systémy organismu, chovatelskými postupy a prostředím ve kterém se kočka pohybuje. FIC je charakterizována příznaky zánětu močového měchýře, aniž by byl důkaz o bakteriálním původu. Diagnostické nálezy zahrnují uroteliální ulcerace se zánětem a fibrózou. FIC se vyskytuje rovnoměrně u obou pohlaví.

FURINAID PLUS je doplňkové krmivo pro kočky obsahující N-Acetyl glucosamine a L-Tryptophan. Vše je spojeno v tekutou a chutnou suspenzi s masovou příchutí. N-Acetyl glukosamin je derivát glukózy představující základní stavební jednotku glykosaminoglykanů (GAG), která lemuje a vystýlá močový měchýř. L-Tryptophan je esenciální (nepostradatelná) aminokyselina jejíž nejdůležitějším derivátem je serotonin a melanin. Serotonin má pozitivní vliv na duševní stav zvířete a melatonin má velký vliv na regulaci biorytmu zvířete.

Každodenním podáváním přípravku podpoříte glykosaminoglykanovou bariéru močového měchýře, dosáhnete kvalitní regenerace buněk a zajistíte správnou nervovou funkci močového měchýře.

Složení 

Látka Množství na 100 ml roztoku
N-Acetyl glukosamin 6,25 g
L-Tryptophan 8,00 g

Dávkování 

Časový interval Dávka
prvních 14 dní 6 ml denně
následně pro údržbu 4 ml denně


Přípravek dobře promíchejte s krmivem. Krmte každou kočku odděleně. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Močové ústrojí
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Thoroughbred Remedies Manufacturing Ltd.

Irský výrobce superpremiových suplementů se stálou kvalitou a prokazatelnými úspěchy nejvyšších soutěží ať už jsou to dostihy na úrovni gruppe 1 nebo olympijská vítězství na poli parkuru atd...