ENDLICH Cod Liver Oil 1l

Novinka
Značka: ENDLICH
459 Kč 399 Kč bez DPH 459 Kč / 1 l
Skladem ihned (2 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2023

Olej z tresčích jater je velmi efektivním zdrojem Omega-3 mastných kyselin a vitamínů A a D pro domácí mazlíčky. Omega-3 mastné kyseliny jsou zejména prospěšné pro své protizánětlivé účinky, což významně podporuje celkově dobré imunitní prostředí v organismu zvířete. Dalšími benefity užívání oleje z tresčích jater je podpora kardiovaskulárního a nervového systému, podpora dobré funkce pohybového aparátu zvířete. U drtivé většiny zvířecích uživatelů oleje z tresčích jater dochází k podstatnému zlepšení stavu a kvality kůže a srsti.

 Mnoho z běžně prodávaných krmiv pro domácí mazlíčky Omega-3 mastné kyseliny neobsahuje vůbec nebo nejsou v průmyslově zpracovaných krmivech obsaženy v dostatečném množství či kvalitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ENDLICH BLENDED COD LIVER OIL jako zdroj omega 3 a 6

COD LIVER OIL

Krmný doplněk pro koně, který podporuje zdraví a vitalitu. Cod Liver Oil je velmi důležitým zdrojem omega-3 olejů, jejichž stopy jsou obsaženy v předepsané stravě, podporuje nádhernou srst a obecně dobrou kondici pro koně. Dále obsahuje velmi důležitý přírodní vitamín D, který je u mladých koní důležitý pro vývoj kostry, obzvlášť u ustájených koní. Olej je vyráběn lisováním za studena pouze tlakem z nejlepších tresčích jater. Složení: Olej z tresčích jater. Dávkování: 50ml denně do krmiva Datum spotřeby: viz označení EXPIRY na obalu.  Číslo šarže: viz originální etiketa označeno „BN“ Minimální trvanlivost: viz originál etiketa naspodu nebo na zadní straně či na boku označeno „exp“ „expiry“ objem: 1l

 

COD LIVER OIL je za studena lisovaný, chutný tekutý krmný doplněk vyrobený ze 100% čistého oleje z tresčích jater. Je bohatý na esenciální mastné kyseliny Omega 3 a 6, které nejsou běžně v těle zvířete a musí být přidávány ve stravě. Dostatečný přísun esenciálních mastných kyselin pomáhá udržovat zdravou a jemnou lesklou srst, která je díky tomu odolná proti kožním onemocněním. 

SLOŽENÍ

COD LIVER OIL obsahuje 100% čistý olej z tresčích jater.

Látka Množství v 10 ml   
Omega 3 mastné kyseliny 2 055 mg   
Omega 6 mastné kyseliny  693 mg   
Omega 9 mastné kyseliny  2 035 mg   
Kyselina eikosapentaenová (EPA) 601 mg   
Kyselina dokosahexaenová (DHA) 897 mg   
Vitamin A  8 325 iu   
Vitamin D  832 iu   

DÁVKOVÁNÍ 

Kategorie (hmotnost) Denní dávka 
Malí psi (do 5 kg) 2,5 - 5 ml 
Střední psi (5 - 15 kg) 5 - 7,5 ml 
Velcí psi (15 - 30 kg) 7,5 - 10 ml 
Velmi velcí psi (>30 kg) 10 - 15 ml 

Chutný olej přimíchejte do krmiva. 

V každém balení Cod liver oil je 1000ml

Doplňkové parametry

Kategorie: SUPLEMENTY pro psy a kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: